Team
Team
Team

Team

Ons team is gespecialiseerd in het arbeidsrecht, (IE & IT), ondernemingsrecht en het vastgoedrecht. Gericht op praktisch advies, hoogwaardige dienstverlening en korte lijnen: Bart Bendel, Rogier Dahmen, Mark Eising, Louise de Gier, Marieke Sanders, Mijke van den Brand en Christiaan Viëtor.”

Bart Bendel

Bart Bendel

advocaat, attorney-at-law

Ondernemingsrecht

Informatie

M: +31 62 1260 083   F: +31 30 7998 615   E: bendel@boltlaw.nl

Rogier Dahmen

Rogier Dahmen

advocaat, attorney-at-law

Ondernemingsrecht

Informatie

M: +31 62 8520 016 E: dahmen@boltlaw.nl

Mark Eising

Mark Eising

advocaat, attorney-at-law

Ondernemingsrecht

Informatie

M: +31 64 6405 561 E: eising@boltlaw.nl

Louise de Gier

Louise de Gier

advocaat, attorney-at-law

IT & IE

Informatie

M: +316 55 78 33 44 E: degier@boltlaw.nl

Marieke Sanders

Marieke Sanders

advocaat, attorney-at-law

Arbeidsrecht

Informatie

M: +31 619 691 292   F: +31 307 998 615 E: sanders@boltlaw.nl

Mijke van den Brand

Mijke van den Brand

advocaat, attorney-at-law

Arbeidsrecht

Informatie

M: +31 6 215 88 043  E: vandenbrand@boltlaw.nl

Christiaan Viëtor

Christiaan Viëtor

advocaat, attorney-at-law

Vastgoed- en bouwrecht

Informatie

M: +31 61 42 19 427   F: +31 30 79 98 615  E: vietor@boltlaw.nl

Hannelie Post

Hannelie Post

Office Manager

Informatie

T: +31 30 30 31 200   E: post@boltlaw.nl